آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران

آموزشگاه فنی حرفه ای مهرابتکار تهران یکی از معتبرترین و بهترین مرکز آموزش فنی حرفه ای در تهران است. این آموزشگاه با به کارگیری اساتید مجرب و با سابقه، به عنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش فنی حرفه ای در تهران شناخته می شود. هدف اصلی این مرکز، آموزش دادن مهارت های فنی و خلاقانه جهت ورود افراد با دانش کافی به بازار کار است.

آموزشگاه فنی حرفه ای مهر ابتکار تهران با داشتن کادری مجرب و متخصص، به بیش از صدها دانشجو در حوزه های مختلف آموزش مهارت های فنی و حرفه ای، از جمله فناوری اطلاعات، خلاقیت و نوآوری، امور مالی و بازرگانی، اداری و گردشگری در کارنامه دارد.

پرداخت اقساطی دوره آموزشی

آموزشگاه مهرابتکار جهت رفاه حال دانشجویان و درک کامل از فضای اقتصادی، اقدام به دریافت اقساطی شهریه نموده است تا دانشجویان با دغدغه ی کمتری در این دوره ها شرکت کنند.

آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران

در آموزشگاه فنی حرفه ای مهرابتکار، طرح های آموزشی متنوعی برای دانشجویان و دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است. این طرح ها شامل آموزش های ورود به بازار کار، آموزش های کوتاه مدت، کارگاه های متنوع و آموزش های آنلاین می‌باشد. همچنین، دانشجویان و دانش‌آموزان می‌توانند با شرکت در کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های آموزشی تخصصی، مهارت های خود را در حوزه های مختلف بهبود بخشند.

خدمات ویژه دانشجویان در آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران

این آموزشگاه فنی حرفه ای تهران با توجه به اینکه دانشجویان و دانش‌آموزان از تمامی نقاط ایران به این مرکز مراجعه می کنند، برای رفاه حال دانشجویان و دانش‌آموزان، خدمات اقامتی و پذیرایی نیز در نظر گرفته شده است. همچنین، با توجه به روند پیشرفت تکنولوژی، آموزشگاه فنی حرفه ای مهرابتکار تهران نیز با ارائه دوره های آموزشی آنلاین، به دانشجویان و دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که به راحتی از هر جایی به آموزش های این مرکز دسترسی پیدا کنند.

با توجه به اینکه آموزشگاه فنی حرفه ای مهرابتکار در حوزه های مختلف فنی و حرفه ای فعالیت می کند، فارغ التحصیلان این مرکز در بسیاری از شغل های مرتبط مشغول به کار شده‌اند. در نتیجه، فارغ التحصیلان این مرکز با داشتن مهارت های قوی، ورود ساده تری به بازار کار خواهند داشت.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *