ثبت نام دوره های تابستانه

جهت ثبت نام در دوره فرم زیر را تکمیل کنید

کمپ خلاقیت کشف مسیر شغلی

درباره کمپ خلاقیت

هر ساله در فصل تابستان با توجه به تعطیلی مدارس و اوقات فراغت دانش آموزان، در سراسر دنیا کمپ ها و اردوگاه ها پذیرای کودکان و نوجوانان برای تجربه ماجراجویی و تفریح در محیطی شاد و پر هیجان در کنار همسالان خود میباشند.

از این رو تیم کمپ خلاقیت و کشف مسیر شغلی با برگزاری کمپ های خلاقیت واقع در منطقه خوش آب و هوای دیزین، کمپ ویژه ای برای کودکان و نوجوانان در تابستان 1402 را فراهم کرده است. در این کمپ مهارتهای ورزشی، هنری و تفریحی آموزش داده شده و کودکان فرصت انجام بازی های گروهی با همسالان خود را دارند.

همچنین امکانات ویژه ای مانند زمین های چند منظوره والیبال و بسکتبال، زمین چمن، ترامپولین، سازه تعادلی ماجراجویی با طناب، اتاق بازی بوردگیم، نمایش فیلم و … اوقاتی سرگرم کننده و رشد دهنده را برای شرکت کنندگان ایجاد می کند. علاوه بر این مهارت های زندگی مانند توانایی کار گروهی ، حل مسئله، کنترل احساسات و پذیرش تفاوت های افراد توسط برگزارکنندگان و مربیان مورد تاکید قرار گرفته و باعث رشد و توسعه شخصیتی دانش آموزان نیز می گردد که در همین راستا مربیان بازی ها چالش ها و تست هایی را برای کشف مسیر شغلی و تعیین هدف گذاری طراحی کرده اند که آنالیز آن توسط مشاور پس از پایان کمپ به اولیای این دانش آموزان اهدا خواهد شد تا بتوانند آینده ی درخشانی را رقم بزنند.

برخی اطلاعات کمپ

هتل گردشگری چهار ستاره دیزین

صبحانه، ناهار و شام فول برد + 3 میان وعده

3 روز و 2 شب

برنامه ورزشی و چالش های هوش

برنامه تفریحی + کمپ شغلی

برنامه هنری + چالش های گروهی و تیمی

نظر شرکت کنندگان کمپ قبل

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.