تصویر جلوه شناور تصویر

"کافه" دوره مدیریت و کارآفرینی

دوره مدیریت و کارفرآرینی در دو بخش مدرسه و کافه کارآفرینی برگزار می‌شود، این دوره‌ها ویژه مشاغل و کسب و کارها است.

در این بخش به معرفی و تشریح دوره مدیریت و کارآفرینی در بخش کافه پرداخته‌ایم، دوره ای که شامل مواردی همچون، مشاوره کسب و کار به مدیران ، تیم داری برای مدیران ، پرسنال برندینگ برای مدیران و تغییر دیدگاه و نگرش های غلط مدیران و کارآفرینان می باشد.

مدرک معتبر

پس از حضور در این دوره مدرک آموزشگاهی مهرابتکار ( معتبر در سراسر کشور ) به شرکت کنندگان ارائه میگردد . همچنین امکان عضویت در فدراسیون بین المللی مخترعین در ژنو سوئیس از طریق دفترفدراسیون بین المللی مخترعین در ایران برای مخترعین فراهم خواهد شد.

آموزش جامع و کامل

در دوره خلاقیت و نوآوری علاوه بر مباحث مطرح شده به آموزش جامع و کامل ایده پردازی ، تعاریف خلاقیت و نوآوری و ثبت اظهارنامه و ادعانامه در سازمان اسناد و املاک کشور خواهیم پرداخت.

شهریه اقتصادی

مدرسین دوره های خلاقیت از مخترعان برجسته کشور و از اعضای فدراسیون بین المللی مخترعین می باشند که با افتخارآفرینی صاحب مدال های متعدد در زمینه ی اختراعات خود نیز شده اند.

 

"کافه" دوره مدیریت و کارآفرینی

ادامه ی هر کسب و کاری بلا شک با مشکلات ، چالش ها ، دغدغه ها و صد البته دردسر هایی همراه است .

کافه کارآفرینی با هدف هم نشینی با مدیرانی تشکیل شده که کسب و کارشون رو راه اندازی کردند اما در طی مسیر با چالش هایی مواجه هستند که رسیدن به اهداف سازمانی شون رو در گرو مشورت و برطرف کردن این چالش ها میبینند.

در واقع در کافه کارآفرینی ما به نظاره تجربه مدیران در صنایع مختلف می‌نشینیم و صحبت هایی رو باهاشون در میون میذاریم تا شاید بتونیم گره ای از مشکلات شون برطرف کنیم و مسیر کاری و موفقیت شون رو تسهیل کنیم .

از مدیران و موسسان با تجربه و چاره اندیشی که تمایل دارند به تبادل تجربیات گرانبهاشون با دیگر کارآفرینان بپردازند دعوت میکنیم تا در این جمع جذاب و چالش برانگیز شرکت نمایند.

حتماً تحقق اهداف سازمانی با هم اندیشی مدیران خلاق و تحسین برانگیز میسر و امکان پذیر خواهد بود.


اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.

مشتریان مهر ابتکار چه می گویند