ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره فرم زیر را تکمیل کنید

کارگاه خلاقیت و کمپین مارکتینگ

کارگاه خلاقیت و کمپین مارکتینگ

کمپین مارکتینگ در تعریف نخستین یعنی اقداماتی که موجب افزایش آگاهی مخاطبان هدف درباره برند و محصول و در سطح بالاتر موجب افزایش فروش می شود.

اما خلاقیت لازمه مارکتینگ بوده و به ایجاد یک برند حرفه ای و خلاق در میان رقبا کمک میکند . ایجاد خلاقیت در بازاریابی آنچنان که به نظر می‌رسد ساده نیست و نیازمند یادگیری خلاقیت در سطوح مختلف و کسب تجربه و مقداری ممارست می باشد.
ضمنا باید بدانید که استفاده از ایده های خلاقانه در کسب و کار هم بسیار مهم و نیازمند هوشمندی ست.

مهمتر آنکه خلاقیت در دنیای کسب و کار تنها به ایده های جدید محدود نمی‌شود. خلاقیت عنصر مهم فرآیند حل مسئله است . تفکر خلاق به جای مشکلات ، ظرفیت ها را ، به جای موانع فرصت ها را و به جای چالش ها شانس تولید راه حل های جدید و برطرف کردن دائمی مشکلات را می‌بیند.

این دوره با هدف آموزش تکنیک های مختلف خلاقیت ، با نگاهی ریزبینانه به مبحث خلاقیت و تمام ابعاد آن و پرداختن به کلیدواژه مارکتینگ به صورت اساسی در خصوص صنایع و کسب و کار های حال حاضر تشکیل شده است .

این دوره مخصوص افراد در سطوح مختلف کاری و بیزینس بوده و نگاهی شفاف در خصوص مسیر مارکتینگ محصولات از جمله تحلیل بازار ، برندینگ محصول و ارائه صحیح محصول به شما خواهد بخشید.

صاحبان کسب و کارهای کوچک ، مشاوران کسب و کار ، افراد در حوزه های طراحی گرافیک و حوزه های تبلیغات مخاطبان اصلی این دوره می باشند .

نیاز به یادآوری است که تکنیک های ایده پردازی لازمه پیشبرد مرحله به مرحله استراتژی برند، تبلیغات و ارائه خلاقانه محصولات است و شرکت در این دوره برای علاقه مندان بی شک مفید فایده خواهد بود .

0

مدرس: آرزو آشوری

0

تاریخ برگزاری: 2 و 3 بهمن

0

ساعت: 17 الی 20

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.