تصویر جلوه شناور تصویر

"مدرسه" دوره مدیریت و کارآفرینی

دوره مدیریت و کارآفرینی در دو بخش مدرسه و کافه کارآفرینی برگزار می‌شود، این دوره‌ها ویژه مشاغل و کسب و کارها است.

در این بخش به معرفی و تشریح دوره مدیریت و کارآفرینی در بخش مدرسه پرداخته‌ایم، دوره ای که شامل مواردی همچون،اصول پایه کارآفرینی ، هدف گذاری و برنامه ریزی ، تیم سازی برای مدیران و اصول برند و پرسنال برندینگ صاحبان کسب و کار می باشد.

مدرک معتبر

پس از حضور در این دوره مدرک آموزشگاهی مهرابتکار ( معتبر در سراسر کشور ) به شرکت کنندگان ارائه میگردد . همچنین امکان عضویت در فدراسیون بین المللی مخترعین در ژنو سوئیس از طریق دفترفدراسیون بین المللی مخترعین در ایران برای مخترعین فراهم خواهد شد.

آموزش جامع و کامل

در دوره خلاقیت و نوآوری علاوه بر مباحث مطرح شده به آموزش جامع و کامل ایده پردازی ، تعاریف خلاقیت و نوآوری و ثبت اظهارنامه و ادعانامه در سازمان اسناد و املاک کشور خواهیم پرداخت.

شهریه اقتصادی

مدرسین دوره های خلاقیت از مخترعان برجسته کشور و از اعضای فدراسیون بین المللی مخترعین می باشند که با افتخارآفرینی صاحب مدال های متعدد در زمینه ی اختراعات خود نیز شده اند.

 

"مدرسه" دوره مدیریت و کارآفرینی

راه اندازی هر کسب و کاری ملزم به شناخت کامل کسب و کار مدنظر از تمام جهات از جمله شناخت بازار ، بررسی رقبا ، برنامه  ریزی استراتژیک و ترسیم مسیر صفر تا صد بیزینس خواهد بود .

در مدرسه ی کارآفرینی هدف ما کمک به افرادی است که تفکر خلاق و کارآفرین دارند و به دنبال تشکیل تیم و راه اندازی یک بیزینس شخصی هستند . در واقع در مدرسه کارآفرینی چشم اندازی کارآفرینانه به این افراد ارائه میکنیم تا بتوانند تمام مسیر پیش روی کسب و کارشون رو مجسم کرده و بیزینس پلن مدنظرشون رو ترسیم کنند .

از تمام افراد کارآفرینی که در ابتدای راه بیزینس شخصی قرار دارند دعوت میکنیم تا افکار و تجربیات شون رو به چالش کشیده و از منظر یک مدیر موفق و سرشناس به ابعاد کسب و کارشون نگاهی انداخته و در انتها به یک برنامه منسجم ، جامع و اختصاصی از بیزینس شون دست پیدا کنند

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.

مشتریان مهر ابتکار چه می گویند