تصویر جلوه شناور تصویر

دوره خلاقیت و نوآوری

دوره خلاقیت و نوآوری در حوزه اختراع و و ایده پردازی می باشد، شما با شرکت در این دوره تکنیک های فردی و تیمی را در ایده پردازی خواهید آموزخت و روش های بررسی برای بهبود ایده در اختراعات را یاد خواهید گرفت.

همچنین نحوه ثبت اظهارنامه اختراع و شرکت در مسابقات بین المللی نیز بخش آموزشی دیگر این دوره می باشد.

مدرک معتبر

پس از حضور در این دوره مدرک آموزشگاهی مهرابتکار ( معتبر در سراسر کشور ) به شرکت کنندگان ارائه میگردد . همچنین امکان عضویت در فدراسیون بین المللی مخترعین در ژنو سوئیس از طریق دفترفدراسیون بین المللی مخترعین در ایران برای مخترعین فراهم خواهد شد.

آموزش جامع و کامل

در دوره خلاقیت و نوآوری علاوه بر مباحث مطرح شده به آموزش جامع و کامل ایده پردازی ، تعاریف خلاقیت و نوآوری و ثبت اظهارنامه و ادعانامه در سازمان اسناد و املاک کشور خواهیم پرداخت.

شهریه اقتصادی

مدرسین دوره های خلاقیت از مخترعان برجسته کشور و از اعضای فدراسیون بین المللی مخترعین می باشند که با افتخارآفرینی صاحب مدال های متعدد در زمینه ی اختراعات خود نیز شده اند.

 

دوره خلاقیت و نوآوری

ورود به دنیای اختراعات برای همه افراد علی الخصوص اون دسته از افرادی که ذائقه خلاق دارند می‌تونه بسیار جذاب و حیرت انگیز و در عین حال سخت و چالش برانگیز باشه اما نکته حائز اهمیت اینه که دوره ایده تا اختراع ما در این بخش خلاصه نمیشه

در این دوره شما در کنار افراد دیگری قرار میگیرید که روحیه ی فعال ، خستگی ناپذیر و مشوق دارند و فعالیت های گروهی رو به خوبی بلدند.

تعهد ما در این دوره این هست که با کمک هم رزومه شما رو ارتقا بدیم و تا آخرین مرحله ثبت ادعانامه و اظهارنامه اختراع در خدمت شما باشیم .

مبحث قابل تأمل در این دوره پرسنال برندینگ هست که حتماً در طی جلسات گریزی به آن خواهیم زد و تجربیات مون رو با شما درمیان خواهیم گذاشت.

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.

مشتریان مهر ابتکار چه می گویند