تصویر جلوه شناور تصویر

ثبت نام دوره

معرفی نرم افزار پاورپوینت

یکی از نرم‌افزار‌های پرکاربرد مایکروسافت آفیس، نرم‌افزار پاورپوینت است که برای ساخت ارائه‌های متنی-بصری استفاده می‌شود. امروزه این نرم‌افزار به برنامه‌ای جامع و محبوب تبدیل شده و بسیاری از افراد برای ارائه مقالات یا دیگر نوشته‌های خود از آن استفاده می‌کنند. به کمک پاورپوینت می‌توانید اسلایدهایی را که شامل متن، تصویر، ویدئو، جدول، نمودار، صدا و غیره هستند، برای ارائه‌های خود استفاده کنید. آموزش پاورپوینت یک اصل مهم است که افراد به آن احتیاج پیدا خواهند کرد. بنابراين آموزش گام به گام و کامل ساخت پاورپوینت باید در دسترس همگان قرار بگيرد. در دوره آموزش پاورپوینت به صورت تخصصی و عملی کا با این ابزار مهم آموزش داده شده است.

دوره آموزش پاورپوینت مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش PowerPoint برای افراد با سلایق و وظایف زیر بسیار مفید است:

 • دانش‌آموزان و دانشجویانی که می‌خواهند تحقیق‌ها و پروژه‌های درسی خود را ارائه دهند.
 • معلم‌ها و اساتیدی که می‌خواهند مطالب تدریس را آماده کنند.
 • مدیران و کارمندانی که می‌خواهند در جلسات خود یک گزارش عالی ارائه دهند.
نام دوره
روزهای کلاس
نام استاد
مدت دوره
پاورپوینت
یکشنبه و سه شنبه
-
--

مزایای آموزش پاورپوینت چیست؟

 1. ارتقاء مهارات ارتباطی: آموزش پاورپوینت به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک ارائه‌دهنده موثر در جلسات کنفرانسی و ارائه‌های تحصیلی بهبود یابید. این مهارات شامل مهارت‌های صحبت کردن، انتقال ایده‌ها و نحوه جلب توجه مخاطبان می‌شود.
 2. سهولت ارائه اطلاعات: پاورپوینت به شما امکان می‌دهد اطلاعات خود را به صورت ساختاری و زیبا ارائه دهید. از اسلایدها، نمودارها، تصاویر و متن برای بهبود فهم و یادگیری مخاطبان استفاده می‌شود.
 3. زمان‌بندی و مدیریت وقت: با آموزش پاورپوینت، شما می‌توانید زمان ارائه‌تان را به خوبی مدیریت کنید. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا هر اسلاید را در زمان معینی نمایش دهید و از از دست رفتن وقت جلسه جلوگیری کنید.
 4. جذابیت بیشتر: استفاده از تصاویر، نمودارها، و انیمیشن‌ها در اسلایدهای پاورپوینت می‌تواند جلسات شما را جذاب‌تر کند و توجه مخاطبان را جلب کند.
 5. نگهداری و بازیابی آسان: اطلاعات و محتوای ارائه شده در پاورپوینت به راحتی ذخیره و بازیابی می‌شود. این امکان به شما این اطمینان را می‌دهد که اطلاعات شما در آینده به راحتی دسترسی‌پذیر باشد.
 6. توسعه حرفه‌ای: مهارت در استفاده از پاورپوینت می‌تواند در محیط کاری شما به عنوان یک مهارت حرفه‌ای ارزشمند محسوب شود و به شما کمک کند در ارتقاء حرفه‌ای خود پیشرفت کنید.
 7. کاربرد گسترده: پاورپوینت یکی از نرم افزارهای ارائه معروفترین در دنیا است و در اکثر صنایع و حوزه‌های تحصیلی استفاده می‌شود. به عنوان یک مهارت عامل، این دانش به شما امکان می‌دهد تا در مکان‌های مختلف کار کنید.
 8. ایجاد فرصت‌های شغف‌آمیز: آموزش پاورپوینت می‌تواند در ایجاد فرصت‌های شغف‌آمیزی در زمینه‌های مختلف مانند آموزش، مشاوره، و ایجاد محتوا کمک کند.

جهت پشتیبانی امور کلاسی و آموزشی خود می توانید

1. به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کرده و یا تماس تلفنی بگیرید.

2. جهت پشتیبانی کلاس های آنلاین و ارسال لینک در تلگرام به شماره 09353555272 پیام دهید.

ساعات پشتیبانی :

در جهت ارائه خدمات بهتر خواهشمندیم امور خود را در ساعات کاری مشخص شده از مسئول مربوطه پیگیری نمایید تا خدمات شایان تری دریافت نمایید .

* مدیریت مجموعه فقط به ایمیلهایی پاسخ خواهند داد که در حوزه مسئولیت کارشناسان نباشند.

* پنجشنبه ها حتما تماس بگیرید تا مسئول مربوطه در آموزشگاه حضور داشته باشند.

* قبل از مراجعه حضوری حتماً با آموزشگاه هماهنگ نمایید.

* جمعه ها آموزشگاه تعطیل است.

چرا دوره‌های مهرابتکار

0

تعرفه مناسب

0

پرداخت اقساط

0

معرفی به بازار کار

0

اساتید مجرب

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.