تصویر جلوه شناور تصویر

دوره آموزش سئو و تولید محتوا

سئو زیر مجموعه ای از بخش بزرگی به نام دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است که جز جدای ناپذیر تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ امروزی هستند. سئو (Search engine optimization) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش رتبه سایت در گوگل است و به معنی انجام قواعد و قوانینی است که به بهبود رتبه سایت در گوگل منجر می شود.

شما میتونید در دوره آموزش سئو و تولید محتوا مهرابتکار شرکت کنید و علاوه بر کسب مهارت، مدرک معتبر دریافت کنید.

دوره آموزش سئو و تولید محتوا

سئو زیر مجموعه ای از بخش بزرگی به نام دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است که جز جدای ناپذیر تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ امروزی هستند. سئو(Search engine optimization) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش رتبه سایت در گوگل است و به معنی انجام قواعد و قوانینی است که به بهبود رتبه سایت در گوگل منجر می شود.

آموزش تولید محتوا جذاب ترین بخش موضوعات سئو می باشد. محتوا ابزاری برای پیام و انتقال پیام است. تصور کنید بدون داشتن مخاطب چگونه می توانیم جذاب باشیم؟! اگر شما بهترین آثار هنری را خلق کنید ولی کسی آثار شما را نبیند چه ارزشی دارد؟

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب و کار شما، زمانی انجام می شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهمترین فاکتورهایی که می توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است

تولید محتوا این امکان را در اختیار شما می گذارد که در مسیر برندینگ، توسعه کسب و کار، جلب اعتماد مشتری، افزایش فروش و… موثر عمل کنید.

مجموعه مهرابتکار در این راستا و پس از احساس ضعف کسب و کارها در این بخش اساسی اقدام به ارائه آموزش های موثر و کارآمد در این زمینه کرده است

جهت پشتیبانی امور کلاسی و آموزشی خود می توانید

1. به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کرده و یا تماس تلفنی بگیرید.

2. جهت پشتیبانی کلاس های آنلاین و ارسال لینک در تلگرام به شماره 09353555272 پیام دهید.

ساعات پشتیبانی :

در جهت ارائه خدمات بهتر خواهشمندیم امور خود را در ساعات کاری مشخص شده از مسئول مربوطه پیگیری نمایید تا خدمات شایان تری دریافت نمایید .

* مدیریت مجموعه فقط به ایمیلهایی پاسخ خواهند داد که در حوزه مسئولیت کارشناسان نباشند.

* پنجشنبه ها حتما تماس بگیرید تا مسئول مربوطه در آموزشگاه حضور داشته باشند.

* قبل از مراجعه حضوری حتماً با آموزشگاه هماهنگ نمایید.

* جمعه ها آموزشگاه تعطیل است.

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.