قبل
بعدی

ثبت نام دوره

درباره مهرابتکار

آموزشگاه مهرابتکار با اخذ مجوز از سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهر تهران در رشته‌های فناوری اطلاعات امور اداری و گردشگری شروع به فعالیت نموده و علیرغم وجود چالش‌های اقتصادی پیش رو در مدت زمان قریب به یک سال موفق به ارائه عملکردی فوق العاده در زمینه‌ی آموزش‌های کاربردی گردید.

هم اکنون آموزشگاه برگزار کننده‌ی دوره‌های‌کامپیوتری، اموراداری، مدیریت وکارآفرینی، گردشگری وبه طور ویژه ورکشاپ‌ها نوآوری،خلاقیت و اختراع باهمکاری اساتید برجسته به صورت حضوری و آنلاین بوده برای اکثر دوره‌های خود امکان دریافت مدرک فنی و حرفه ای با اعتبار بین‌المللی را فراهم کرده است.

برگ برنده ما در بازار کار چیست؟

با نگاهی به ۵۰ سال پیش، درمی‌یابیم که زندگی انسان‌ها طی این نیم قرن تغییرات شگرفی داشته است. تا همین چند دهه قبل، اگر فردی خواندن و نوشتن می‌دانست و تسلط نسبی به ریاضیات پایه می‌داشت، به‌راحتی می‌توانست در بازار کار، گوی سبقت را از دیگران برباید. خلاقیت، مدیریت، آشنایی با علم روز و رشد مداوم لازمه داشتن یک زندگی موفق است. «مجموعه مهرابتکار» با برگزاری دوره‌های مختلف نظیر دوره فناوری اطلاعات، دوره کارآفرینی و فروش، دوره حسابداری و… در این مسیر همراه شماست تا به قله موفقیت برسید.

دیپلم رسمی

قصد ادامه تحصیل دارید؟ مجموعه مهرابتکار علاوه‌بر ارائه مدرک‌های رسمی و بین‌المللی، در رشته‌های زیر دیپلم رسمی سازمان فنی حرفه‌ای را نیز ارائه می‌دهد:

  1. دیپلم کامپیوتر
  2. دیپلم گردشگری
  3. دیپلم حسابداری

مشاوره رایگان

اگر هنوز نمی‌دانید در کدام بخش مهارت دارید، به چه رشته‌ای علاقه‌مندید و یا کدام مهارت بازار کار بهتری دارد، مشاوران مهر ابتکار برای ارائه مشاوره رایگان حاضر و آماده هستند.

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

چرا دوره‌های مهرابتکار

0

تعرفه مناسب

0

پرداخت اقساط

0

معرفی به بازار کار

0

اساتید مجرب

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.

گالری تصاویر