تصویر جلوه شناور تصویر

ثبت نام دوره

جهت پشتیبانی امور کلاسی و آموزشی خود می توانید

1. به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کرده و یا تماس تلفنی بگیرید.

2. جهت پشتیبانی کلاس های آنلاین و ارسال لینک در تلگرام به شماره 09353555272 پیام دهید.

ساعات پشتیبانی :

در جهت ارائه خدمات بهتر خواهشمندیم امور خود را در ساعات کاری مشخص شده از مسئول مربوطه پیگیری نمایید تا خدمات شایان تری دریافت نمایید .

* مدیریت مجموعه فقط به ایمیلهایی پاسخ خواهند داد که در حوزه مسئولیت کارشناسان نباشند.

* پنجشنبه ها حتما تماس بگیرید تا مسئول مربوطه در آموزشگاه حضور داشته باشند.

* قبل از مراجعه حضوری حتماً با آموزشگاه هماهنگ نمایید.

* جمعه ها آموزشگاه تعطیل است.

دوره افترافکت

Adobe After Effects که یک برنامه فوق قدرتمند در زمینه سینما و جلوه های ویژه است می توانید فیلم های حرفه ای تر در سطح بروزی از دنیا تولید کنید. موشن گرافیک های پیچیده بسازید و کاراکتر ها را تبدیل به انیمیشن کنید. شاید این خلاصه ترین نوشته ای بود که بتوان در مورد افترافکت نوشت.

دوره جامع افتر افکت صرفا یک دوره نرم‌افزار نیست، موضوعاتی که در این دوره مورد بحث قرار می‌گیرند تشکیل شده از انیمیشن، موشن گرافیک، جلوه‌های ویژه، کامپوزیت و تعداد قابل توجهی از پلاگین‌ها و اسکریپت‌های پر‌کاربرد. این دوره طراحی شده تا تمام ابزارهای مورد نیاز برای ساخت یک پروژه ویدیویی را در اختیار شما قرار دهد.

در این دوره ابتدا با مقدمات نرم‌افزار و جزئیات و مشکلاتی که افراد تازه‌کار را درگیر می‌کند آشنا می‌شوید، سپس دروس اصلی را با مبحث انیمیشن و مبانی آن شروع می‌کنید، 12 قانون انیمیشن را به صورت کاربردی یاد می‌گیرید و تمام نیازهای تئوری و تکنیکال مورد نیاز برای حوزه انیمیشن را از پایه تا پیشرفته فرا می‌گیرید. 

نام دوره
روزهای کلاس
نام استاد
مدت دوره
افترافکت
یکشنبه و چهارشنبه
سحر اقابابایی
20 ساعت

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره از صفر صفر شروع خواهد شد! باهم نصب و تنظیم می کنیم و دوره شروع می شود. از مقدمات افترافکت شروع خواهیم کرد به تمام ابزار ها از مقدماتی تا حرفه ای و حتی فراتر خدمت شرکت کنندگان تدریس خواهد شد. این دوره هیچ محدودیت مطلبی نخواهد داشت ! هیچ تکنیکی در نزد مدرس باقی نمی ماند همه به شرکت کنندگان منتقل میگردد. بهترین دوره برای عاشقان فیلم، فیلم سازی حرفه ای، موشن گرافیک ها و … خواهد بود تا کار با افترافکت را اصولی یاد بگیرند.
 

بعد از گذراندن این دوره توانایی ساخت اینفوگرافیک، پروموشن، لوگو انیمیشن، تیزر تبلیغاتی، انیمیشن و موشن گرافیک، موشن کمیک، کامپوزیت و جلوه‌های ویژه فیلم و انیمیشن و ویدیوآرت را پیدا می‌کنید و می‌توانید در استودیوهای طراحی هویت بصری، تولید فیلم و انیمیشن، تولید محتوا و … مشغول به کار شوید یا به صورت فریلنس کسب درآمد کنید.

این دوره پیش نیاز دارد.

اول مشاوره، بعد ثبت نام

شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده ثبت نام کنید.