اعلام نتایج سومین دوره مسابقات آنلاین بین المللی اختراعات و نوآوری ها ویژه اعضاء فدراسیون جهانی

نتایج سومین دوره مسابقات آنلاین بین المللی اختراعات و نوآوری ها ویژه اعضاء فدراسیون جهانی اعلام شد.

به استحضارمی رساند ، سومین دوره مسابقات بین المللی مخترعان و مبتکران ، ویژه اعضای INV ، در تاریخ 20 لغایت 22 آگوست 2023 برابر با 29 لغایت 31 مرداد ماه 1402 به صورت مجازی و آنلاین برگزار گردید.

همان طور که مستحضرید فدراسیون جهانی مخترعان یکی از سازمانهای پیشرو در حوزه اختراع و نوآوری درجهان می باشد که یکی از مهمترین اهداف اصلی فدراسیون بستر سازی و قدردانی از جامعه مخترعان و نوآوان بوده است.

برهمین اساس فدراسیون پس از دریافت مصوبات لازم با اعمال تمهیدات ویژه فرصت عضویت در بخش INV را برای مخترعان سراسر جهان فراهم نموده است.

در این راستا مخترعان ایرانی حائز شرایط عضویت در این بخش نیز مانند سایر مخترعان از سراسر جهان در ابتدا موفق به دریافت گواهی عضویت گردیده و همچنین حضوری پررنگ در این عرصه داشته اند.

در سومین دوره این مسابقات، 830 اختراع از 36 کشور جهان در این رویداد ثبت نام کردند.

کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، اندونزی، مراکش، ایران، قطر، بحرین، لبنان، لهستان، روسیه، هنگ کنگ، برزیل، مالزی، امارات متحده عربی، چین و ….. در این عرصه حضور داشتند.

مخترعان برگزیده طبق قوانین جشنواره اقدام به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال فیلمی کوتاه و کاربردی از نوآوری و اختراع خود نموده و سپس اعضای هیئت داوران فدراسیون در طی مدت ۳ روز به ارزیابی و بررسی طرحهای ارسالی پرداختند.

مثل همیشه هر سوالی بود از ما بپرسید و ما خیلی سريع بهتون پاسخ میدیم.

 

مسابقات آنلاین بین المللی اختراعات و نوآوری ها مسابقات آنلاین بین المللی اختراعات و نوآوری ها  اختراعات و نوآوری ها ویژه اعضاء فدراسیون جهانی

 

 

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *